Hudba Olomouc

Rady & tipy pro svatební hostiny a oslavy

Rady & tipy pro svatební hostiny a oslavy

Svatby a oslavy jsou časově i organizačně náročné. Je těžké vše správně načasovat, ale stojí to za pokus. Je-li je to možné, snažte se odsunout hudbu až na dobu, kdy budete mít za sebou většinu „organizačních povinností“ a všichni důležití hosté jsou přítomni. Je zbytečné začínat příliš brzy, když nevěsta s ženichem se odjeli fotit nebo oslavenec si šel někam „odskočit“. Myslete také na Vaše hosty, zda budou mít dostatek času si popovídat, než začne hudba hrát.

Vlastní program

Máte-li vlastní program, pokuste se ho zrealizovat před začátkem hudební produkce. Promítání fotografií a čtení blahopřání nepochybně patří ke každé svatbě či oslavě, ale muzika pak zbytečně „stojí“ a hosté jsou tak ochuzeni o taneční zábavu. Ta bude později zaručeně chybět v pokročilejších nočních hodinách.

Kdy bude večeře?

– přesně ve chvíli, kdy začne hudba hrát! Pokuste se tomu předejít a objednejte večeři pokud možno před začátkem hudební produkce a nebo přeložte hudbu na později. Není jednoduché zvednout všechny hosty ze židlí s plným břichem nebo talířem na stole a nutit je do společného tance.

Flexibilita především

Pokud všechno nevychází, jak má, nabíráte skluz, a je jasné, že večerní program nezačne včas, stačí zavolat a odložit začátek taneční zábavy třeba o hodinu. Máte-li ještě dostatečný předstih, je lepší program posunout, než mít připravenou muziku, která nemůže začít hrát.


Prosím, upřesněte detaily Vaší akce v následujícím formuláři. Po jeho vyplnění se Vám automaticky zobrazí odhadovaná cena. Ostatní doplňující informace, prosím, uvěďte v poznámce, pokud se rozhodnete odeslat nezávaznou poptávku.

Detaily akce


Odeslání poptávky