604 175 660

DJ na svatbu, večírek, oslavu

Jaké jsou výhody, když si objednáte DJe? U reprodukovaná hudby je to  zejména v šířce repertoáru. Ten je téměř neomezený a dokáže rychle reagovat na aktuální situaci. Také je zvukově kompaktnější a hudba se může kdykoliv ztišit nebo naopak přidat decibely, když je třeba.

DJ by měl mít cit pro volbu playlistu a rychle se přizpůsobit situaci na tanečním parketu. Stačí i mnohem menší prostor a také rozpočet, pokud vám nevyhovuje menší či větší kapela.

Jak se pozná dobrý DJ?

Dobrý DJ se vždy chová přátelsky, nekouká na hodinky a zajímá se o vás a hlavně o lidi na parketu. Nemusí znát všechny současné hity, ale musí znát takové, které vás osloví a donutí tančit, ikdyž se vám zrovna nechce. Neschovává se za drahou techniku a efekty. Je vstřícný k vám i k vašim hostům.

Chcete takového DJ? Zkuste zjistit, jestli má ještě volný termín.

604 175 660


Milan Introvič
svatební DJ

Ověřte termín a zjistěte cenu

nemusíte obvolávat každého DJ v okolí a zdlouhavě shánět kalkulace a volné termíny. Cenu si spočítáte během chvilky a budete vědět, na čem jste. Stačí jen zadat vaše požadavky a je to. A pozor, rozmáhá se nám tady takový nešvar!

Žádné spekulace, jen férová cena

Už se vám někdy stalo, že jste od dodavatelů dostali výrazně vyšší cenu jen proto, že pořádáte větší akci nebo ji máte na "lepším" místě? Když dáte najevo, že se nebojíte si připlatit, okamžitě vám napálí cenu, že se nestačíte divit.

Tady se vám to nestane. Nezáleží, jestli máte svatbu v malé hospůdce na návsi nebo v luxusním resortu. Cena, kterou dostanete, je konečná a platí až do termínu konání akce. Rezervujte si raději termín už dnes a zafixujte si cenu po celou dobu rezervace.


Na co se často ptáte...

Říká se, že dobrá rada je lepší jak špatná pomoc. Při organizování společenské události, jako je svatba nebo oslava, to platí dvojnásob. Abychom Vám usnadnili situaci s výběrem hudby a řešením souvisejících problémů, sepsali jsme pro Vás několik otázek a odpovědí, které nejčastěji hledáte.

Pomůžete nám s moderováním programu?

Ano, to je samozřejmost. Pokud je třeba odmoderovat společenské hry nebo pomoci s organizací, tak jsem Vám plně k dispozici. Také je možné pustit vlastní skladby z flashdisku pro účely uměleckého vystoupení.

Je možné termín zrušit nebo přesunout?

Samozřejmě ano. Stát se může cokoliv a někdy je třeba akci zrušit nebo přesunout na jiný termín. Neděláme z toho žádnou vědu, to se prostě stává. Dejte nám jen vědět co nejdříve, abychom mohli váš termín nabídnout někomu jinému a měli tak větší šanci získat náhradu.

Co je potřeba na místě zajistit?

Pro DJ stačí jen nějaký malý stolek a dostupnost elektrické zásuvky 220 V. Náročnost na prostor je velice malá, stačí jen cca 2 x 2 m a nějaký prostor pro umístění reprobeden.

Jak dlouho trvá zapojení aparatury?

Pro DJ je to zhruba 30-40 minut. Aby byla dostatečná časová rezerva a produkce začala včas, tak je ideální, když DJ dorazí na místo necelou hodinu před začátkem produkce.

Hrajete písničky na přání?

Ano. U reprodukované hudby, kterou hraje DJ, jsou možnosti prakticky neomezené. DJ ale není jukebox a tak i písničky na přání musí zapadat do nějakého hudebního konceptu. Že byste na svatbě či oslavě sedmdesátin slyšeli heavy metal, je velmi málo pravděpodobné.

Na jaké vzdálenosti můžete dojet?

Nejčastěji hrajeme v okruhu 50 km od Olomouce, ale můžeme dojet i více než 100 km. U delších vzdáleností preferujeme konzultaci, abychom si byli jistí, že se vám to stále finančně vyplatí.

Je lepší kapela nebo DJ?

Toto nejde jednoznačně rozhodnout. Obojí má svoje výhody. Pokud ale chcete využít maximální možnosti, tak lze zvolit variantu Kapela+DJ, což přináší mnohé výhody.

Nenašli jste odpovědi na vaše otázky? Zeptejte se na cokoliv.

604 175 660

Klienti, kteří už mají tu zkušenost...

Pokud se stále rozhodujete, jestli si vybrat právě mě a došli jste až sem, možná Vám několik ohlasů od spokojených klientů pomůže překonat nejistotu. Není to proto, abych se mohl chlubit, jak jsem skvělý, ale protože oni stáli před časem před stejnou volbou, před jakou teď stojíte Vy. Udělali ten krok do neznáma a byli velice spokojení, že se takto rozhodli. Nakonec přečtěte si sami, jak hodnotí svoji zkušenost.  

Tomáš Lacina

Často nebývá zvykem, aby lidé psali pozitivní kritiku. Pro lidi se často slovo kritika rovná něčemu negativnímu a pokud se lidé s něčím ztotožňují nebo jsou spokojeni s nějakou službou tak to často nekomentují a berou to jako samozřejmost. Avšak pokud něco není v pořádku jsou schopni negativní kritikou poplivat cokoliv ať už je to jakékoliv kvality. A tak jsem se rozhodl napsat pozitivní recenzi, protože skutečná úroveň si to zaslouží. Jsme rádi že jste se účastnil našeho velkého dne jako hudební doprovod. Mě osobně velmi potěšilo že jste se dokázal naučit písničku na přání a zahrát na velké křídlo tak dobře, přestože byla poněkud neobvyklá (AC/DC Highway to hell) zněla fantasticky. A samozřejmě další písničy při obřadě zněli úžasně. Jak si všichni dokážou představit, že je důležitý při svatbě každý detail, tak i hudba je velice podstatný aspekt celého dne. Pan Introvič s námi byl od 11:00 až do konce a celý den se věnoval čemu měl a bylo poznat že dobře ví, co dělá. Shodou okolností na naší svatbě byl i velmi zkušený zvukař, který mi osobně chválil výběr hudebníka. Domluva před svatebním dnem byla formou emailů i osobní schůzky. Vše probíhalo věcně až s taktickou přesností. Každá profese má svou špičku a pan Introvič je toho příkladem. Při účasti na vaší svatbě je také zárukou. Velké díky s pozdravem novomanželé Lacinovi.

Martina Holubíková

Bez nějakých velkých referencí jsem do toho s Vámi šla a rozhodně nelituji:-) Všichni se v sobotu skvěle bavili. Hudba byla super. Velké díky a zase někdy příště

Aneta Ježáková

Tancovalo se od začátku do konce a bylo to parádní!Moc děkujeme a rádi doporučíme.

Kateřina Knápková

Děkuji moc panu Milanovi Introvičovi za úžasnou atmosféru, kterou nám na svatbě vytvořil. Opravdu vřele doporučujeme.

Vladimír Zamazal

Musím jen chválit. Dj mi vytrhl trn z paty protože mi den pred svatbou odřekl jiný dj, když jsem řekl co se mi stalo a jak semnou vypekli tak Pan Dj odložil stěhování a přijel. Naprosto profesionální chování a vybavení. Hudební repertoár naprosto skvěle přizpůsobil stituaci a lidem na parketu. Mohu jen doporučit. Naprosto skvěle.