DJ na svatbu, večírek, oslavu

Reprodukovaná hudba má svoje výhody zejména v šířce repertoáru, který je prakticky neomezený a dokáže rychle reagovat na aktuální situaci a žánrově se přizpůsobit. Také je zvukově kompaktnější a hudba se může kdykoliv ztišit nebo naopak přidat decibely, když je třeba. Jako DJ s dlouholetou zkušeností mám cit pro volbu playlistu a dokážu se rychle přizpůsobit situaci na tanečním parketu. Stačí i mnohem menší prostor a také rozpočet.


Milan Introvič
svatební DJ

Kde mě můžete slyšet?

Na svatbách a oslavách jsem jako doma. Tam mě můžete slyšet nejčastěji. Na konci roku je období firemních večírků a to je ideální místo, kde to můžeme dobře roztančit.

Svatby
Oslavy
Firemní párty

Ověřte termín a zjistěte cenu

Už nemusíte obvolávat všechny kapely v okolí a zdlouhavě shánět kalkulace a volné termíny. Na našem webu si sami cenu spočítáte během chvilky a budete vědět, na čem jste. Stačí zadat termín a událost. Pak už jen zvolte požadovanou délku produkce a je to!

Na co se často ptáte...

Říká se, že dobrá rada je lepší jak špatná pomoc. Při organizování společenské události, jako je svatba nebo oslava, to platí dvojnásob. Abychom Vám usnadnili situaci s výběrem hudby a řešením souvisejících problémů, sepsali jsme pro Vás několik otázek a odpovědí, které nejčastěji hledáte.

Hrajete písničky na přání?

Ano. U reprodukované hudby, kterou hraje DJ, jsou možnosti prakticky neomezené. DJ ale není jukebox a tak i písničky na přání musí zapadat do nějakého hudebního konceptu. Že byste na svatbě či oslavě sedmdesátin slyšeli heavy metal, je velmi málo pravděpodobné.

Jak dlouho trvá zapojení aparatury?

Pro DJ je to zhruba 30-40 minut. Aby byla dostatečná časová rezerva a produkce začala včas, tak je ideální, když DJ dorazí na místo necelou hodinu před začátkem produkce.

Co je potřeba na místě zajistit?

Pro DJ stačí jen nějaký malý stolek a dostupnost elektrické zásuvky 220 V. Náročnost na prostor je velice malá, stačí jen cca 2 x 2 m a nějaký prostor pro umístění reprobeden.

Pomůžete nám s moderováním programu?

Ano, to je samozřejmost. Pokud je třeba odmoderovat společenské hry nebo pomoci s organizací, tak jsem Vám plně k dispozici. Také je možné pustit vlastní skladby z flashdisku pro účely uměleckého vystoupení.

Na jaké vzdálenosti můžete dojet?

Nejčastěji hrajeme v okruhu 50 km od Olomouce, ale výjimečně dojedeme i do 100 Km. Na delší vzdálenosti už by se prodražila doprava a čas strávený na cestách a to už by se příliš nevyplácelo.

Je lepší kapela nebo DJ?

Toto nejde jednoznačně rozhodnout. Obojí má svoje výhody. Pokud ale chcete využít maximální možnosti, tak lze zvolit variantu Kapela+DJ, což přináší mnohé výhody.

Co o mně říkají moji klienti

Pokud se stále rozhodujete, jestli si vybrat právě nás a došli jste až sem, možná Vám několik ohlasů od našich spokojených klientů pomůže překonat nejistotu. Není to proto, abychom se mohli chlubit, jak jsme skvělí, ale protože oni stáli před časem před stejnou volbou, před jakou teď stojíte Vy. Udělali ten krok do neznáma a byli velice spokojení, že se pro nás rozhodli. Nakonec přečtěte si sami, jak hodnotí svoji zkušenost.  

Tomáš Lacina

Tomáš Lacina

Často nebývá zvykem, aby lidé psali pozitivní kritiku. Pro lidi se často slovo kritika rovná něčemu negativnímu a pokud se lidé s něčím ztotožňují nebo jsou spokojeni s nějakou službou tak to často nekomentují a berou to jako samozřejmost. Avšak pokud něco není v pořádku jsou schopni negativní kritikou poplivat cokoliv ať už je to jakékoliv kvality. A tak jsem se rozhodl napsat pozitivní recenzi, protože skutečná úroveň si to zaslouží. Jsme rádi že jste se účastnil našeho velkého dne jako hudební doprovod. Mě osobně velmi potěšilo že jste se dokázal naučit písničku na přání a zahrát na velké křídlo tak dobře, přestože byla poněkud neobvyklá (AC/DC Highway to hell) zněla fantasticky. A samozřejmě další písničy při obřadě zněli úžasně. Jak si všichni dokážou představit, že je důležitý při svatbě každý detail, tak i hudba je velice podstatný aspekt celého dne. Pan Introvič s námi byl od 11:00 až do konce a celý den se věnoval čemu měl a bylo poznat že dobře ví, co dělá. Shodou okolností na naší svatbě byl i velmi zkušený zvukař, který mi osobně chválil výběr hudebníka. Domluva před svatebním dnem byla formou emailů i osobní schůzky. Vše probíhalo věcně až s taktickou přesností. Každá profese má svou špičku a pan Introvič je toho příkladem. Při účasti na vaší svatbě je také zárukou. Velké díky s pozdravem novomanželé Lacinovi.

Martina Holubíková

Martina Holubíková

Bez nějakých velkých referencí jsem do toho s Vámi šla a rozhodně nelituji:-) Všichni se v sobotu skvěle bavili. Hudba byla super. Velké díky a zase někdy příště

Aneta Ježáková

Aneta Ježáková

Tancovalo se od začátku do konce a bylo to parádní!Moc děkujeme a rádi doporučíme.

Kateřina Knápková

Kateřina Knápková

Děkuji moc panu Milanovi Introvičovi za úžasnou atmosféru, kterou nám na svatbě vytvořil. Opravdu vřele doporučujeme.

Vladimír Zamazal

Vladimír Zamazal

Musím jen chválit. Dj mi vytrhl trn z paty protože mi den pred svatbou odřekl jiný dj, když jsem řekl co se mi stalo a jak semnou vypekli tak Pan Dj odložil stěhování a přijel. Naprosto profesionální chování a vybavení. Hudební repertoár naprosto skvěle přizpůsobil stituaci a lidem na parketu. Mohu jen doporučit. Naprosto skvěle.