604 175 660

DJ na svatbu, večírek, oslavu

Jaké jsou výhody, když si objednáte DJe? U reprodukované hudby je to  zejména v šířce repertoáru. Ten je téměř neomezený a dokáže rychle reagovat na aktuální situaci. Také je zvukově kompaktnější a hudba se může kdykoliv ztišit nebo naopak přidat decibely, když je třeba.

DJ by měl mít cit pro volbu playlistu a rychle se přizpůsobit situaci na tanečním parketu. Stačí i mnohem menší prostor a také rozpočet, pokud vám nevyhovuje menší či větší kapela.

Jak se pozná dobrý DJ?

Dobrý DJ se vždy chová přátelsky, nekouká na hodinky a zajímá se o vás a hlavně o lidi na parketu. Nemusí znát všechny současné hity nazpaměť. Ale musí znát takové, které vás osloví a donutí tančit, ikdyž se vám zrovna nechce. Neschovává se za drahou techniku a efekty. Je vstřícný k vám i k vašim hostům.

K tomu více než 10 let aktivní praxe jako svatební DJ, zkušenost moderátora v rádiu a plynulá angličtina

Chcete takového DJ? Ověřte si volný termín.

604 175 660


Milan Introvič
svatební DJ

Ověřte termín a zjistěte cenu

nemusíte obvolávat každého DJ v okolí a čekat na kalkulace a potvrzení volného termínu. Cenu si spočítáte během chvilky a budete vědět, na čem jste. Stačí jen párkrát kliknout a obratem získáte konkrétní nabídku i s přesnou cenou.

Žádné spekulace, jen férová cena

Už se vám někdy stalo, že jste od dodavatelů dostali výrazně vyšší cenu jen proto, že pořádáte větší akci nebo ji máte na "lepším" místě? Když dáte najevo, že se nebojíte si připlatit, okamžitě vám napálí cenu, že se nestačíte divit.

Tady se vám to nestane. Nezáleží, jestli máte svatbu v malé hospůdce na návsi nebo v luxusním resortu.

Co má vliv na cenu?

Největší vliv na cenu má typ akce a délka produkce. Svatební párty je poněkud náročnější na organizaci a na výkon než třeba narozeninová oslava. Doba hraní má pak přímý vliv na cenu v souvislosti s hodinovou sazbou.

Bohužel mám jen jedny ruce a tak se cena může lišit také v závislosti na počtu rezervací daném období. Abyste vychytali co nejlepší podmínky, rezervujte si raději termín už dnes a zafixujte si cenu po celou dobu rezervace. Poslední volné termíny bývají nejdražší.


Nezávazná poptávka

Nevadí, pokud ještě váháte. Nebo potřebujete více času, abyste se mohli poradit a vše důkladně zvážit. Odesláním poptávky se k ničemu nezavazujete. Zajistíte si, že budete v pořadí. Pokud by se sešlo více poptávek na stejný termín, budete mít přednost.

Prosím, vyplňte jen tři nezbytné údaje a vše ostatní už nechte na mně. Obratem se s vámi spojím a dohodneme vše potřebné, případně odpovím na všechny vaše dotazy.

Na co se často ptáte...

Říká se, že dobrá rada je lepší jak špatná pomoc. Při organizování společenské události, jako je svatba nebo oslava, to platí dvojnásob. Abychom Vám usnadnili situaci s výběrem hudby a řešením souvisejících problémů, sepsali jsme pro Vás několik otázek a odpovědí, které nejčastěji hledáte.

Pomůžete nám s moderováním programu?

Ano, to je samozřejmost. Pokud je třeba odmoderovat společenské hry nebo pomoci s organizací, tak jsem Vám plně k dispozici. Také je možné pustit vlastní skladby z flashdisku pro účely uměleckého vystoupení.

Domluvíte se s našimi hosty anglicky?

Ano, bez problémů. Plynulá angličtina je v showbyznysu úplná samozřejmost. Nemusíte se vůbec bát, že bychom se s vašimi zahraničními hosty nedokázali domluvit.

Je možné termín zrušit nebo přesunout?

Určitě ano. Stát se může cokoliv a někdy je třeba akci zrušit nebo přesunout na jiný termín. Neděláme z toho žádnou vědu, to se prostě stává. Dejte nám jen vědět co nejdříve, abychom mohli váš termín nabídnout někomu jinému a měli tak větší šanci získat náhradu.

Lze přestěhovat aparaturu kvůli nočnímu klidu?

Ano, toto je samozřejmě možné. A je to i žádoucí obzvláště v letních měsících, kdy lze využít terasu nebo venkovní prostory během dne. A po 22. hodině pak z důvodu nočního klidu je nutné se schovat do vnitřních prostor. Jako mobilní DJ využívám maximálně jednoduchou a lehkou instalaci, kterou lze flexibilně přesouvat. Tento přesun by neměl zabrat více než 10-15 minut.

Co je potřeba na místě zajistit?

Pro DJ stačí jen nějaký malý stolek a dostupnost elektrické zásuvky 220 V. Náročnost na prostor je velice malá, stačí jen cca 2 x 2 m a nějaký prostor pro umístění reprobeden.

Jak dlouho trvá zapojení aparatury?

Pro DJ je to zhruba 30-40 minut. Aby byla dostatečná časová rezerva a produkce začala včas, tak je ideální, když DJ dorazí na místo asi hodinu před začátkem produkce.

Hrajete písničky na přání?

Ano. U reprodukované hudby, kterou hraje DJ, jsou možnosti prakticky neomezené. DJ ale není jukebox a tak i písničky na přání musí zapadat do nějakého hudebního konceptu. Že byste na svatbě či oslavě sedmdesátin slyšeli heavy metal, je velmi málo pravděpodobné.

Na jaké vzdálenosti můžete dojet?

Nejčastěji hrajeme v okruhu 50 km od Olomouce, ale zvládneme dojet i více než 150 km. U delších vzdáleností preferujeme konzultaci, abychom si byli jistí, že se vám to stále finančně vyplatí.

Je lepší kapela nebo DJ?

Toto nejde jednoznačně rozhodnout. Obojí má svoje výhody. Pokud ale chcete využít maximální možnosti, tak lze zvolit variantu Kapela+DJ, což přináší mnohé výhody.

Nenašli jste odpovědi na vaše otázky? Zeptejte se na cokoliv.

604 175 660

Klienti, kteří už mají tu zkušenost...

Pokud se stále rozhodujete, jestli si vybrat právě mě a došli jste až sem, možná Vám několik ohlasů od spokojených klientů pomůže překonat nejistotu. Není to proto, abych se mohl chlubit, jak jsem skvělý, ale protože oni stáli před časem před stejnou volbou, před jakou teď stojíte Vy. Udělali ten krok do neznáma a byli velice spokojení, že se takto rozhodli. Nakonec přečtěte si sami, jak hodnotí svoji zkušenost.  

Tomáš Lacina

Často nebývá zvykem, aby lidé psali pozitivní kritiku. Pro lidi se často slovo kritika rovná něčemu negativnímu a pokud se lidé s něčím ztotožňují nebo jsou spokojeni s nějakou službou tak to často nekomentují a berou to jako samozřejmost. Avšak pokud něco není v pořádku jsou schopni negativní kritikou poplivat cokoliv ať už je to jakékoliv kvality. A tak jsem se rozhodl napsat pozitivní recenzi, protože skutečná úroveň si to zaslouží. Jsme rádi že jste se účastnil našeho velkého dne jako hudební doprovod. Mě osobně velmi potěšilo že jste se dokázal naučit písničku na přání a zahrát na velké křídlo tak dobře, přestože byla poněkud neobvyklá (AC/DC Highway to hell) zněla fantasticky. A samozřejmě další písničy při obřadě zněli úžasně. Jak si všichni dokážou představit, že je důležitý při svatbě každý detail, tak i hudba je velice podstatný aspekt celého dne. Pan Introvič s námi byl od 11:00 až do konce a celý den se věnoval čemu měl a bylo poznat že dobře ví, co dělá. Shodou okolností na naší svatbě byl i velmi zkušený zvukař, který mi osobně chválil výběr hudebníka. Domluva před svatebním dnem byla formou emailů i osobní schůzky. Vše probíhalo věcně až s taktickou přesností. Každá profese má svou špičku a pan Introvič je toho příkladem. Při účasti na vaší svatbě je také zárukou. Velké díky s pozdravem novomanželé Lacinovi.

Andrea Soukopová

Dobrý den, měli jsme pana Milana teď v sobotu na svatbě a naprostá spokojenost. Byla vidět veliká ochota a snaha vyjít vstříc se vším, co jsme si vymysleli. Nic nebyl problém, úsměv na tváři a super domluva dopředu. Doporučujeme:)

Petra Soviarová

DJ Milana jsme měli na naší svatbě. Super domluva, jako bonus jsme dostali i pár fotografií z párty. :-) Nebyl ani problém s prodloužením hraní přímo na místě a přizpůsobením se hostům.

Lukáš Daniel

Skvělý DJ, byli jsme moc spokojeni s hudbou na naší svatbě. Jedině můžeme doporučit.

Martina Holubíková

Bez nějakých velkých referencí jsem do toho s Vámi šla a rozhodně nelituji:-) Všichni se v sobotu skvěle bavili. Hudba byla super. Velké díky a zase někdy příště

Aneta Ježáková

Tancovalo se od začátku do konce a bylo to parádní!Moc děkujeme a rádi doporučíme.

Kateřina Knápková

Děkuji moc panu Milanovi Introvičovi za úžasnou atmosféru, kterou nám na svatbě vytvořil. Opravdu vřele doporučujeme.

Lucie  Divišová

Skvělá, rychlá spolupráce, komunikativnost s klienty úžasná, velmi rozumná cena za supr produkci, klienti i my organizátoři naprostá spokojenost, nadšení. Určitě využijeme znovu. Děkujeme!!

Vladimír Zamazal

Musím jen chválit. Dj mi vytrhl trn z paty protože mi den pred svatbou odřekl jiný dj, když jsem řekl co se mi stalo a jak semnou vypekli tak Pan Dj odložil stěhování a přijel. Naprosto profesionální chování a vybavení. Hudební repertoár naprosto skvěle přizpůsobil stituaci a lidem na parketu. Mohu jen doporučit. Naprosto skvěle.

Písně pro první tanec novomanželů

První novomanželský tanec je výjimečná událost. Výběr té správné písně není vůbec jednoduchý. Pokud máte společnou skladbu, tak je to jasná volba. V opačném případě by se vám mohla hodit malá inspirace.

Připravil jsem pro vás výběr skladeb, které jsem vám hrál na svatbách za posledních 10 let. České, slovenské i anglické. Takové, které vás oslovily a chytly za srdce.Pozor na mimozemšťany!

Na sociálních sítích se nám rozmáhá takový nešvar. Při hledání DJ na vaši akci zjistíte, že se velice těžko hledá nějaká smysluplná nabídka. Narazíte většinou jen na hradbu kontaktních formulářů a spoustu výmluv ohledně cen za produkci. Najdete jen velmi málo informací, které by vám usnadnily volbu.

A tak jste často odkázani na diskusní fóra na facebooku. Nemáte ale tolik času a energie se prokousávat všemi příspěvky a sledovat vlákna. Tak položíte otázku ve vlastním příspěvku. Když ale zmíníte, že hledáte DJ za rozumnou cenu a nebo rovnou uvedete limit např. do 7  tisíc, tak se pak nestačíte divit.

Sesypou se na vás jízlivé komentáře některých tzv. "profesionálů". Protože jste si dovolili žádat služby značně pod cenou. A většinou jsou to takoví DJové, kteří jsou na scéně už 20 let. A jsou přesvědčeni, že mají nárok na nejvyšší platovou třídu. A když požádáte o služby DJe do 7 tisíc, tak jste je urazili. Je to doslova osobní útok na jejich ego. A oni vám to dají jasně najevo.

Přijde mi, že nejvíc arogantní jsou právě DJové. Fotografové nebo muzikanti se navzájem neurážejí. Pokud se do toho opravdu ponoříte, tak možná zjistíte, že jsou to vlastně pořád ti stejní. A že se často opakují velmi podobné příznaky. Tady jsou čtyři nejčastější, na které jsem narazil.

4 hlavní příznaky mimozemšťana