604 175 660

Kapela+DJ
za super cenu

Když chcete využít možnosti na maximum nebo se nemůžete rozhodnout mezi DJ a kapelou, tak je tu varianta dva v jednom a spojíte obě výhody dohromady.

DUO Band vytvoří tu správnou atmosféru v podvečerních hodinách a DJ pak může skvěle navázat. Zahraje vše, co si žádáte a co kapela nemá v repertoáru. Zároveň s Vámi DJ může zůstat až do pozdních nočních hodin. A nebo rovnou do rána!

DUO Band & DJ

Jsme z Olomouce a hrajeme pro vás už 10 let. Rádi vám zahrajeme na vaší svatbě, plese nebo jiné společenské události. Budete okouzleni atraktivním zpěvem a repertoárem, který vytvoří skvělou atmosféru. DJ se pak postará o další hity, které chcete slyšet. Bude to skvělá zábava o které si budou vaši hosté ještě dlouho povídat.Sylvie Foukalová
klávesy, zpěvMilan Introvič
kytara, zpěv, DJ

604 175 660

Poslechněte si ukázky

Chcete si udělat dobrou představu, jak to bude znít? Nahráli jsme pro vás ukázky z naší hudební produkce. Vybrali jsme hlavně ty, které nás nejlépe vystihují. Nahrávky pravidelně aktualizujeme, aby byly co nejvíce autentické a příliš nezastaraly.

Ověřte termín a zjistěte cenu

Nemáte čas a náladu si s každým vypisovat a čekat na kalkulaci a potvrzení termínu? Nemusíte! Sami si spočítáte cenu během chvilky a budete vědět, na čem jste. Stačí jen párkrát kliknout.

Žádné spekulace, jen férová cena

Už se vám někdy stalo, že jste od dodavatelů dostali výrazně vyšší cenu jen proto, že pořádáte větší akci nebo ji máte na "lepším" místě? Když dáte najevo, že se nebojíte si připlatit, okamžitě vám napálí cenu, že se nestačíte divit.

S námi se vám to nestane. Nezáleží, jestli máte svatbu v malé hospůdce na návsi nebo v luxusním resortu.

Co má vliv na cenu?

Největší vliv na cenu má typ akce a délka produkce. Svatební párty je poněkud náročnější na organizaci a na výkon než třeba narozeninová oslava. Doba hraní má pak přímý vliv na cenu v souvislosti s hodinovou sazbou.

Bohužel máme jen jedny ruce a hlasivky a tak se cena může lišit také v závislosti na počtu rezervací daném období. Abyste vychytali co nejlepší podmínky, rezervujte si raději termín už dnes a zafixujte si cenu po celou dobu rezervace. Poslední volné termíny bývají nejdražší.

Nezávazná poptávka

Nevadí, pokud ještě váháte. Nebo potřebujete více času, abyste se mohli poradit a vše důkladně zvážit. Odesláním poptávky se k ničemu nezavazujete. Zajistíte si, že budete v pořadí. Pokud by se sešlo více poptávek na stejný termín, budete mít přednost.

Prosím, vyplňte jen tři nezbytné údaje a vše ostatní už nechte na nás. Obratem se s Vámi spojíme a dohodneme vše potřebné, případně odpovíme na všechny Vaše dotazy.

Na co se nás často ptáte...

Říká se, že dobrá rada je lepší jak špatná pomoc. Při organizování společenské události, jako je svatba nebo oslava, to platí dvojnásob. Abychom Vám usnadnili situaci s výběrem hudby a řešením souvisejících problémů, sepsali jsme pro Vás několik otázek a odpovědí, které nejčastěji hledáte.

Jak probíhá produkce u varianty Kapela+DJ?

Tady záleží na dohodě, ale nejčastěji to bývá tak, že kapela odehraje své pásmo na začátku a v pozdějších hodinách pak přijde na řadu DJ, který hraje po zbytek noci. Obojí pak lze v určité fázi večera zkombinovat podle situace.

Pomůžete nám s moderováním programu?

Ano, to je samozřejmost. Pokud je třeba odmoderovat společenské hry nebo pomoci s organizací, tak jsem Vám plně k dispozici. Také je možné pustit vlastní skladby z flashdisku pro účely uměleckého vystoupení.

Domluvíte se s našimi hosty anglicky?

Ano, bez problémů. Plynulá angličtina je v showbyznysu úplná samozřejmost. Nemusíte se vůbec bát, že bychom se s vašimi zahraničními hosty nedokázali domluvit.

Je možné termín zrušit nebo přesunout?

Určitě ano. Stát se může cokoliv a někdy je třeba akci zrušit nebo přesunout na jiný termín. Neděláme z toho žádnou vědu, to se prostě stává. Dejte nám jen vědět co nejdříve, abychom mohli váš termín nabídnout někomu jinému a měli tak větší šanci získat náhradu.

Co je potřeba na místě zajistit?

Pro duo band stačí relativně malý prostor alespoň 2 x 3 metry a přístup k elektrické zásuvce 220 V. Pro samotné hraní není potřeba žádný stůl jako třeba u DJ. Stačí jen mít si kam sednout o přestávkách.

Jak dlouho trvá zapojení aparatury?

Pro kapelu je to většinou cca 60 minut. Pro DJ je tato doba 30-40 minut, protože nemusí chystat hudební nástroje. U větších akcí jakou jsou plesy nebo zábavy raději přijíždíme na místo 90 minut před začátkem produkce, aby byl dostatek času na přípravu.

Jakou dobu hraní zvolit?

Varianta kapela+DJ bývá nejčastěji v časovém rozmezí 6-8 hodin hraní, což je ideální pásmo. Dobu hraní lze prodloužit či zkrátit dle potřeby. Pokud očekáváte, že zábava poběží až do pozdních nočních hodin, je 8 hodin ideální volba.

Na jaké vzdálenosti můžete dojet?

Nejčastěji hrajeme v okruhu 50 km od Olomouce, ale zvládneme dojet i více než 150 km. U delších vzdáleností preferujeme konzultaci, abychom si byli jistí, že se vám to stále finančně vyplatí.

Je lepší kapela nebo DJ?

Toto nejde jednoznačně rozhodnout. Obojí má svoje výhody. Pokud ale chcete využít maximální možnosti, tak lze zvolit variantu Kapela+DJ, což přináší mnohé výhody.

Hrajete písničky na přání?

Pokud máme písničku v našem repertoáru Kapely, tak ji určitě rádi zahrajeme i s věnováním. Často se však stává, že si přejete skladbu mimo náš playlist a to už pak nemůžeme sloužit. U DJ je to něco jiného, tam lze hudební přání splnit téměř vždy.

Kolik a jak dlouhé hrajete hudební série?

To záleží na délce hudební produkce. Nejčastěji hráváme sady dlouhé cca 35-40 minut a přestávka trvá as 15 minut, pokud neprobíhá nějaký program. Během 6 hodin hudební produkce tak většinou zazní 6-7 sérií. 

Nenašli jste odpovědi na vaše otázky? Zeptejte se na cokoliv.

604 175 660

Jakou zkušenost měli naši klienti?

Pokud se stále rozhodujete, jestli si vybrat právě nás a došli jste až sem, možná Vám několik ohlasů od našich spokojených klientů pomůže překonat nejistotu. Není to proto, abychom se mohli chlubit, jak jsme skvělí, ale protože oni stáli před časem před stejnou volbou, před jakou teď stojíte Vy. Udělali ten krok do neznáma a byli velice spokojení, že se pro nás rozhodli. Nakonec přečtěte si sami, jak hodnotí svoji zkušenost.  

Tomáš Lacina

Často nebývá zvykem, aby lidé psali pozitivní kritiku. Pro lidi se často slovo kritika rovná něčemu negativnímu a pokud se lidé s něčím ztotožňují nebo jsou spokojeni s nějakou službou tak to často nekomentují a berou to jako samozřejmost. Avšak pokud něco není v pořádku jsou schopni negativní kritikou poplivat cokoliv ať už je to jakékoliv kvality. A tak jsem se rozhodl napsat pozitivní recenzi, protože skutečná úroveň si to zaslouží. Jsme rádi že jste se účastnil našeho velkého dne jako hudební doprovod. Mě osobně velmi potěšilo že jste se dokázal naučit písničku na přání a zahrát na velké křídlo tak dobře, přestože byla poněkud neobvyklá (AC/DC Highway to hell) zněla fantasticky. A samozřejmě další písničy při obřadě zněli úžasně. Jak si všichni dokážou představit, že je důležitý při svatbě každý detail, tak i hudba je velice podstatný aspekt celého dne. Pan Introvič s námi byl od 11:00 až do konce a celý den se věnoval čemu měl a bylo poznat že dobře ví, co dělá. Shodou okolností na naší svatbě byl i velmi zkušený zvukař, který mi osobně chválil výběr hudebníka. Domluva před svatebním dnem byla formou emailů i osobní schůzky. Vše probíhalo věcně až s taktickou přesností. Každá profese má svou špičku a pan Introvič je toho příkladem. Při účasti na vaší svatbě je také zárukou. Velké díky s pozdravem novomanželé Lacinovi.

Jan Mistera

Naprostá spokojenost a doporučuji všema deseti!. Měli jsme pana Milana a Sylvii objednané na svatbu a nemůžu napsat nic jiného než Bomba, prostě bomba. Velice příjemní a vstřícní lidé. Hosté si kapelu chválili a pomalu se prali o jejich telefonní číslo. Pokud budu řešit ozvučení nebo kapelu na jakoukoli jinou akci, napíšu už jen panu Introvičovi.

Michaela Zahrádková

Měli jsme svatbu teďka v pátek, přijeli za námi až do Krkonoš a musím říct, že to byla nejlepší volba, kterou jsme mohli udělat ❤️ zpěvák i zpěvačka neuvěřitelně sympatičtí a společenští, na služby DJ ani nedošlo, vydrželi zpívat od 17.00-2.00 a zahráli vše co nás napadlo. Moderování her, mluvení do mikrofonu nic nebyl problém. Takze rozhodně doporučuji❤️

Jakub Marek

Výborná kapela!!! Doporučuji na ples, svatbu ale i rodinnou nebo firemní oslavu. Super zvuk. Toto DUO Vás mile překvapí skvělými podklady proto nevadí, že hrají ve dvou. Doporučuji vyzkoušet. U nás na plese hrají už přes deset let a spokojenost.

Markéta Pechková

Jsme moc rádi, že jsme si vás vybrali na naší svatbu, byla i díky vám nezapomenutelná, od nazvučení obřadu až po večerní party, vřele doporučujeme DJ Milana a zpěvačku Sylvu všem, kteří stále nikoho nemají ❤️❤️❤️ Děkujeme Ošťádalovi

Andrea Soukopová

Dobrý den, měli jsme pana Milana teď v sobotu na svatbě a naprostá spokojenost. Byla vidět veliká ochota a snaha vyjít vstříc se vším, co jsme si vymysleli. Nic nebyl problém, úsměv na tváři a super domluva dopředu. Doporučujeme:)

Markéta Šilonová

Kapela nám hrála na sobotní svatbě, byla naprosto perfektní, všichni si chválili. Jinak i výborná domluva, komunikace, nic nebyl problém. Určitě doporučuji ☺️

Petra Soviarová

DJ Milana jsme měli na naší svatbě. Super domluva, jako bonus jsme dostali i pár fotografií z párty. :-) Nebyl ani problém s prodloužením hraní přímo na místě a přizpůsobením se hostům.

Veronyčka Krutová Hegerová

Jako nevěsta, jsem chtěla mít na svatbě spolehlivou kapelu, která dorazí včas a zahraje vše, co si hosté budou přát. Díky této kapele, která všechny mé požadavky splnila, jsme si svatební noc užili až do rána bez zbytečných přestávek a průtahů. Hosté ocenili všestranný repertoár a příjemnou atmosféru, za což děkujeme!!

Jana Gücklhornová

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za úžasnou hudební atmosféru, kterou jste pro nás vytvořili. Oslava mých narozenin se tím stala nezapomenutelným zážitkem. Jste úžasní, všem doporučuji !!! Moc děkuji a přeji hodně úspěchů.

Lukáš Daniel

Skvělý DJ, byli jsme moc spokojeni s hudbou na naší svatbě. Jedině můžeme doporučit.

Dávid Šilon

Túto dvojicu musíme doporučiť všetkými desiatimi ! Príjemní, profesionálni, ale najmä skvelí hudobníci. Hlavne vďaka nim bola z našej svadby poriadna párty :) Taktiež chválim pekný nový web s ukážkami a super komunikáciu, čo určite nie je samozrejmosť. Moc ďakujeme.

Iveta Hlavicová

Dobrý den, chtěli bysme moc poděkovat za úžasný hudební doprovod!Od svatebčanů samá chvála..Někteří si prý tak dobře nezatančili 18 let. Všem moc doporučuju jak z hlediska zábavy, hudby a v neposlední řadě domluvy!! Děkuji a určitě Vás doporučíme dále! Manželé Hlavicovi :-))

Daniela Malcová

Děkujeme moc za krásný doprovod. Písnička „My dva“ ve vašem podání byla nádherná, děkujeme, že jste ji pro nás nacvičili a zahráli. Nejen my, ale i všichni ostatní na svatbě protančili střevíce. Byli jste úžasní. Daniela a Petr

Honza Maty Matlocha

Moc byhom Vám chtěli se ženou poděkovat za super produkci na naší svatbě. Děkujeme a přejeme Vám hodně úspěchů.

Kateřina Plajnerová Brablecová

Dobrý den, ještě jednou jsem Vám chtěla poděkovat za skvělý hudební doprovod na naší svatbě. Všem mohu vřele doporučit, moc jsme si to užili!!!!! Děkujeme

Eva Opočenská

Mockrát děkujeme za skvělý hudební doprovod na naší svatbě! Všichni si perfektně zatancovali, jste výborní! Jsme rádi, že tu nejlepší hudbu jsme měli na svatbě právě my! Děkujeme.

Tomáš Knot

Tímto ještě jednou chceme s manželkou poděkovat za skvělou hudební atmosféru v náš svatební den. Určitě živá hudba má své kouzlo a při výběru právě Vás dvojnásob. Jste skvělí a všichni si skvěle zatančili. Ještě jednou děkuju za skvělý a profesionální přístup.

Martina Holubíková

Bez nějakých velkých referencí jsem do toho s Vámi šla a rozhodně nelituji:-) Všichni se v sobotu skvěle bavili. Hudba byla super. Velké díky a zase někdy příště

Aneta Ježáková

Tancovalo se od začátku do konce a bylo to parádní!Moc děkujeme a rádi doporučíme.

Lenka Pavúčková

Moc děkujeme za krásný večer 4.10. velmi jsme si to všichni i s Vámi užívali…

Renata Skrabolova

Děkuji moc za nádherně strávený páteční večer v Babicích - bylo to super - zatančily jsme si na Vaše písničky

Tomáš Smékal

Moc děkujeme, že jste nám hráli a zpívali na svatbě. Byli jste úžasní a dokonale jste nám zpříjemnili náš svatební den. Komunikace a domluva s vámi byla skvělá a rychlá, byl na vás spoleh. Máme i pozitivní ohlasy od svatebčanů, někteří dokonce tvrdili, že si vás spletli s originálem. Děkujeme, Tom a Šárka.

Kateřina Knápková

Děkuji moc panu Milanovi Introvičovi za úžasnou atmosféru, kterou nám na svatbě vytvořil. Opravdu vřele doporučujeme.

Tereza Borkovcová

Chci poděkovat za sobotní narozeninovou akci. Hudba Olomouc byli jste skvělí! Slovy spokojených hostů: "hrají krásně, čistě a dokáží se přizpůsobit náladě." Nelze než souhlasit. Ještě jednou děkujeme!

Lucie  Divišová

Skvělá, rychlá spolupráce, komunikativnost s klienty úžasná, velmi rozumná cena za supr produkci, klienti i my organizátoři naprostá spokojenost, nadšení. Určitě využijeme znovu. Děkujeme!!

Vladimír Zamazal

Musím jen chválit. Dj mi vytrhl trn z paty protože mi den pred svatbou odřekl jiný dj, když jsem řekl co se mi stalo a jak semnou vypekli tak Pan Dj odložil stěhování a přijel. Naprosto profesionální chování a vybavení. Hudební repertoár naprosto skvěle přizpůsobil stituaci a lidem na parketu. Mohu jen doporučit. Naprosto skvěle.