Kapela+DJ
za jednu cenu

Když chcete využít možnosti na maximum nebo se nemůžete rozhodnout mezi DJ a kapelou, tak je tu varianta dva v jednom a spojíte obě výhody dohromady. DUO Band vytvoří tu správnou atmosféru v podvečerních hodinách a DJ pak může skvěle navázat a zahrát vše, co si žádáte a co kapela nemá v repertoáru. Zároveň s Vámi DJ může zůstat až do pozdních nočních hodin. A nebo rovnou do rána!

Poslechněte si ukázky kapely

Abyste si mohli udělat dobrou představu, jak to bude znít, připravili jsme Vám ukázky z naší hudební produkce, tak jak jsme je zaznamenali na několika posledních vystoupeních přímo z mixážního pultu. Vybrali jsme ty, které nás nejlépe vystihují a průběžně nahrávky aktualizujeme, aby byly co nejvíce autentické a příliš nezastaraly.

Máte volný termín?
Kolik to bude stát?

Už nemusíte obvolávat všechny kapely v okolí a zdlouhavě shánět kalkulace a volné termíny. Na našem webu si sami cenu spočítáte během chvilky a budete vědět, na čem jste. Stačí zadat termín a událost. Pak už jen zvolte požadovanou délku produkce a je to!

Rezervovat termín

Prosím, vyplňte jen tři nezbytné údaje a vše ostatní už nechte na nás. Obratem se s Vámi spojíme a dohodneme vše potřebné, případně odpovíme na všechny Vaše dotazy.

Na co se nás často ptáte...

Říká se, že dobrá rada je lepší jak špatná pomoc. Při organizování společenské události, jako je svatba nebo oslava, to platí dvojnásob. Abychom Vám usnadnili situaci s výběrem hudby a řešením souvisejících problémů, sepsali jsme pro Vás několik otázek a odpovědí, které nejčastěji hledáte.

Jakou dobu hraní zvolit?

Varianta kapela+DJ nabízí časové rozmezí 6-8 hodin hraní, což je nejdelší pásmo, které nabízíme. Pokud očekáváte, že zábava poběží až do pozdních nočních hodin, je 8 hodin ideální volba.

Jak probíhá produkce u varianty Kapela+DJ?

Tady záleží na dohodě, ale nejčastěji to bývá tak, že kapela odehraje své pásmo na začátku a v pozdějších hodinách pak přijde na řadu DJ, který hraje po zbytek noci. Obojí pak lze v určité fázi večera zkombinovat podle situace.

Co je potřeba na místě zajistit?

Pro duo band stačí relativně malý prostor cca 4 x 4 metry a přístup k elektrické zásuvce 220 V. Pro samotné hraní není potřeba žádný stůl jako třbeba u DJ. Stačí jen mít si kam sednout o přestávkách.

Jak dlouho trvá zapojení aparatury?

Pro kapelu je to většinou cca 60 minut. Pro DJ je tato doba 30-40 minut, protože nemusí chystat hudební nástroje. U větších akcí jakou jsou plesy nebo zábavy raději přijíždíme na místo 90 minut před začátkem produkce, aby byl dostatek času na přípravu.

Hrajete písničky na přání?

Pokud máme písničku v našem repertoáru Kapely, tak ji určitě rádi zahrajeme i s věnováním. Často se však stává, že si přejete skladbu mimo náš playlist a to už pak nemůžeme sloužit. U DJ je to něco jiného, tam lze hdební přání splnit vždy.

Kolik a jak dlouhé hrajete hudební série?

To záleží na délce hudební produkce. Nejčastěji hráváme sady dlouhé cca 35-40 minut a přestávka trvá as 15 minut, pokud neprobíhá nějaký program. Během 6 hodin hudební produkce tak většinou zazní 6-7 sérií. 

Co o nás napsali naši klienti

Pokud se stále rozhodujete, jestli si vybrat právě nás a došli jste až sem, možná Vám několik ohlasů od našich spokojených klientů pomůže překonat nejistotu. Není to proto, abychom se mohli chlubit, jak jsme skvělí, ale protože oni stáli před časem před stejnou volbou, před jakou teď stojíte Vy. Udělali ten krok do neznáma a byli velice spokojení, že se pro nás rozhodli. Nakonec přečtěte si sami, jak hodnotí svoji zkušenost.  

Tomáš Lacina

Tomáš Lacina

Často nebývá zvykem, aby lidé psali pozitivní kritiku. Pro lidi se často slovo kritika rovná něčemu negativnímu a pokud se lidé s něčím ztotožňují nebo jsou spokojeni s nějakou službou tak to často nekomentují a berou to jako samozřejmost. Avšak pokud něco není v pořádku jsou schopni negativní kritikou poplivat cokoliv ať už je to jakékoliv kvality. A tak jsem se rozhodl napsat pozitivní recenzi, protože skutečná úroveň si to zaslouží. Jsme rádi že jste se účastnil našeho velkého dne jako hudební doprovod. Mě osobně velmi potěšilo že jste se dokázal naučit písničku na přání a zahrát na velké křídlo tak dobře, přestože byla poněkud neobvyklá (AC/DC Highway to hell) zněla fantasticky. A samozřejmě další písničy při obřadě zněli úžasně. Jak si všichni dokážou představit, že je důležitý při svatbě každý detail, tak i hudba je velice podstatný aspekt celého dne. Pan Introvič s námi byl od 11:00 až do konce a celý den se věnoval čemu měl a bylo poznat že dobře ví, co dělá. Shodou okolností na naší svatbě byl i velmi zkušený zvukař, který mi osobně chválil výběr hudebníka. Domluva před svatebním dnem byla formou emailů i osobní schůzky. Vše probíhalo věcně až s taktickou přesností. Každá profese má svou špičku a pan Introvič je toho příkladem. Při účasti na vaší svatbě je také zárukou. Velké díky s pozdravem novomanželé Lacinovi.

Veronyčka Krutová Hegerová

Veronyčka Krutová Hegerová

Jako nevěsta, jsem chtěla mít na svatbě spolehlivou kapelu, která dorazí včas a zahraje vše, co si hosté budou přát. Díky této kapele, která všechny mé požadavky splnila, jsme si svatební noc užili až do rána bez zbytečných přestávek a průtahů. Hosté ocenili všestranný repertoár a příjemnou atmosféru, za což děkujeme!!

Jana Gücklhornová

Jana Gücklhornová

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za úžasnou hudební atmosféru, kterou jste pro nás vytvořili. Oslava mých narozenin se tím stala nezapomenutelným zážitkem. Jste úžasní, všem doporučuji !!! Moc děkuji a přeji hodně úspěchů.

Honza Maty Matlocha

Honza Maty Matlocha

Moc byhom Vám chtěli se ženou poděkovat za super produkci na naší svatbě. Děkujeme a přejeme Vám hodně úspěchů.

Kateřina Plajnerová Brablecová

Kateřina Plajnerová Brablecová

Dobrý den, ještě jednou jsem Vám chtěla poděkovat za skvělý hudební doprovod na naší svatbě. Všem mohu vřele doporučit, moc jsme si to užili!!!!! Děkujeme

Eva Opočenská

Eva Opočenská

Mockrát děkujeme za skvělý hudební doprovod na naší svatbě! Všichni si perfektně zatancovali, jste výborní! Jsme rádi, že tu nejlepší hudbu jsme měli na svatbě právě my! Děkujeme.

Tomáš Knot

Tomáš Knot

Tímto ještě jednou chceme s manželkou poděkovat za skvělou hudební atmosféru v náš svatební den. Určitě živá hudba má své kouzlo a při výběru právě Vás dvojnásob. Jste skvělí a všichni si skvěle zatančili. Ještě jednou děkuju za skvělý a profesionální přístup.

Martina Holubíková

Martina Holubíková

Bez nějakých velkých referencí jsem do toho s Vámi šla a rozhodně nelituji:-) Všichni se v sobotu skvěle bavili. Hudba byla super. Velké díky a zase někdy příště

Aneta Ježáková

Aneta Ježáková

Tancovalo se od začátku do konce a bylo to parádní!Moc děkujeme a rádi doporučíme.

Lenka Pavúčková

Lenka Pavúčková

Moc děkujeme za krásný večer 4.10. velmi jsme si to všichni i s Vámi užívali…

Renata Skrabolova

Renata Skrabolova

Děkuji moc za nádherně strávený páteční večer v Babicích - bylo to super - zatančily jsme si na Vaše písničky

Tomáš Smékal

Tomáš Smékal

Moc děkujeme, že jste nám hráli a zpívali na svatbě. Byli jste úžasní a dokonale jste nám zpříjemnili náš svatební den. Komunikace a domluva s vámi byla skvělá a rychlá, byl na vás spoleh. Máme i pozitivní ohlasy od svatebčanů, někteří dokonce tvrdili, že si vás spletli s originálem. Děkujeme, Tom a Šárka.

Kateřina Knápková

Kateřina Knápková

Děkuji moc panu Milanovi Introvičovi za úžasnou atmosféru, kterou nám na svatbě vytvořil. Opravdu vřele doporučujeme.

Vladimír Zamazal

Vladimír Zamazal

Musím jen chválit. Dj mi vytrhl trn z paty protože mi den pred svatbou odřekl jiný dj, když jsem řekl co se mi stalo a jak semnou vypekli tak Pan Dj odložil stěhování a přijel. Naprosto profesionální chování a vybavení. Hudební repertoár naprosto skvěle přizpůsobil stituaci a lidem na parketu. Mohu jen doporučit. Naprosto skvěle.