604 175 660

Kapela na svatbu,
ples, oslavu

Pokud Vám nestačí jen DJ, ale zároveň nemáte prostor nebo rozpočet na vícečlennou kapelu. I duo band dokáže vytvořit výbornou atmosféru atraktivním zpěvem a správným repertoárem.

Když se živá kytara, klávesy a zpěv správně spojí s hudebním podkladem, tak je výsledný efekt srovnatelný s početnou plnohodnotnou kapelou. Zároveň je to méně náročné na prostor, organizaci i finance.

Ověřte si volný termín

DUO Band
Hudba Olomouc

Hrajeme pro vás už 10 let. Rádi přijedeme na vaši svatbu, ples nebo jinou společenskou události. Budete okouzleni atraktivním zpěvem a repertoárem, který vytvoří skvělou atmosféru. Bude to skvělá zábava o které si budou vaši hosté ještě dlouho povídat.Sylvie Foukalová
klávesy, zpěvMilan Introvič
kytara, zpěv, DJ

604 175 660

Poslechněte si ukázky

Chcete si udělat dobrou představu, jak to bude znít? Nahráli jsme pro vás ukázky z naší hudební produkce. Vybrali jsme hlavně ty, které nás nejlépe vystihují. Nahrávky pravidelně aktualizujeme, aby byly co nejvíce autentické a příliš nezastaraly.

Ověřte termín a zjistěte cenu

Nemáte čas a náladu si s každým vypisovat a čekat na kalkulaci a potvrzení termínu? Nemusíte! Sami si spočítáte cenu během chvilky a budete vědět, na čem jste. Stačí jen párkrát kliknout.

Žádné spekulace, jen férová cena

Už se vám někdy stalo, že jste od dodavatelů dostali výrazně vyšší cenu jen proto, že pořádáte větší akci nebo ji máte na "lepším" místě? Když dáte najevo, že se nebojíte si připlatit, okamžitě vám napálí cenu, že se nestačíte divit.

S námi se vám to nestane. Nezáleží, jestli máte svatbu v malé hospůdce na návsi nebo v luxusním resort.

Co má vliv na cenu?

Největší vliv na cenu má typ akce a délka produkce. Svatební párty je poněkud náročnější na organizaci a na výkon než třeba narozeninová oslava. Doba hraní má pak přímý vliv na cenu v souvislosti s hodinovou sazbou.

Bohužel máme jen jedny ruce a hlasivky a tak se cena může lišit také v závislosti na počtu rezervací daném období. Abyste vychytali co nejlepší podmínky, rezervujte si raději termín už dnes a zafixujte si cenu po celou dobu rezervace. Poslední volné termíny bývají nejdražší.

Nezávazná poptávka

Nevadí, pokud ještě váháte. Nebo potřebujete více času, abyste se mohli poradit a vše důkladně zvážit. Odesláním poptávky se k ničemu nezavazujete. Zajistíte si, že budete v pořadí. Pokud by se sešlo více poptávek na stejný termín, budete mít přednost.

Prosím, vyplňte jen tři nezbytné údaje a vše ostatní už nechte na nás. Obratem se s Vámi spojíme a dohodneme vše potřebné, případně odpovíme na všechny Vaše dotazy.

Na co se nás často ptáte...

Říká se, že dobrá rada je lepší jak špatná pomoc. Při organizování společenské události, jako je svatba nebo oslava, to platí dvojnásob. Abychom Vám usnadnili situaci s výběrem hudby a řešením souvisejících problémů, sepsali jsme pro Vás několik otázek a odpovědí, které nejčastěji hledáte.

Pomůžete nám s moderováním programu?

Ano, to je samozřejmost. Pokud je třeba odmoderovat společenské hry nebo pomoci s organizací, tak jsem Vám plně k dispozici. Také je možné pustit vlastní skladby z flashdisku pro účely uměleckého vystoupení.

Domluvíte se s našimi hosty anglicky?

Ano, bez problémů. Plynulá angličtina je v showbyznysu úplná samozřejmost. Nemusíte se vůbec bát, že bychom se s vašimi zahraničními hosty nedokázali domluvit.

Je možné termín zrušit nebo přesunout?

Určitě ano. Stát se může cokoliv a někdy je třeba akci zrušit nebo přesunout na jiný termín. Neděláme z toho žádnou vědu, to se prostě stává. Dejte nám jen vědět co nejdříve, abychom mohli váš termín nabídnout někomu jinému a měli tak větší šanci získat náhradu.

Co je potřeba na místě zajistit?

Pro duo band stačí relativně malý prostor alespoň 2 x 3 metry a přístup k elektrické zásuvce 220 V. Pro samotné hraní není potřeba žádný stůl jako třeba u DJ. Stačí jen mít si kam sednout o přestávkách.

Jak dlouho trvá zapojení aparatury?

Pro kapelu je to většinou cca 60 minut. Pro DJ je tato doba 30-40 minut, protože nemusí chystat hudební nástroje. U větších akcí jakou jsou plesy nebo zábavy raději přijíždíme na místo 90 minut před začátkem produkce, aby byl dostatek času na přípravu.

Na jaké vzdálenosti můžete dojet?

Nejčastěji hrajeme v okruhu 50 km od Olomouce, ale zvládneme dojet i více než 150 km. U delších vzdáleností preferujeme konzultaci, abychom si byli jistí, že se vám to stále finančně vyplatí.

Je lepší kapela nebo DJ?

Toto nejde jednoznačně rozhodnout. Obojí má svoje výhody. Pokud ale chcete využít maximální možnosti, tak lze zvolit variantu Kapela+DJ, což přináší mnohé výhody.

Hrajete písničky na přání?

Pokud máme písničku v našem repertoáru Kapely, tak ji určitě rádi zahrajeme i s věnováním. Často se však stává, že si přejete skladbu mimo náš playlist a to už pak nemůžeme sloužit. U DJ je to něco jiného, tam lze hudební přání splnit téměř vždy.

Kolik a jak dlouhé hrajete hudební série?

To záleží na délce hudební produkce. Nejčastěji hráváme sady dlouhé cca 35-40 minut a přestávka trvá as 15 minut, pokud neprobíhá nějaký program. Během 6 hodin hudební produkce tak většinou zazní 6-7 sérií. 

Nenašli jste odpovědi na vaše otázky? Zeptejte se na cokoliv.

604 175 660

Jakou zkušenost měli naši klienti?

Pokud se stále rozhodujete, jestli si vybrat právě nás a došli jste až sem, možná Vám několik ohlasů od našich spokojených klientů pomůže překonat nejistotu. Není to proto, abychom se mohli chlubit, jak jsme skvělí, ale protože oni stáli před časem před stejnou volbou, před jakou teď stojíte Vy. Udělali ten krok do neznáma a byli velice spokojení, že se pro nás rozhodli. Nakonec přečtěte si sami, jak hodnotí svoji zkušenost.  

Veronyčka Krutová Hegerová

Jako nevěsta, jsem chtěla mít na svatbě spolehlivou kapelu, která dorazí včas a zahraje vše, co si hosté budou přát. Díky této kapele, která všechny mé požadavky splnila, jsme si svatební noc užili až do rána bez zbytečných přestávek a průtahů. Hosté ocenili všestranný repertoár a příjemnou atmosféru, za což děkujeme!!

Jana Gücklhornová

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za úžasnou hudební atmosféru, kterou jste pro nás vytvořili. Oslava mých narozenin se tím stala nezapomenutelným zážitkem. Jste úžasní, všem doporučuji !!! Moc děkuji a přeji hodně úspěchů.

Honza Maty Matlocha

Moc byhom Vám chtěli se ženou poděkovat za super produkci na naší svatbě. Děkujeme a přejeme Vám hodně úspěchů.

Kateřina Plajnerová Brablecová

Dobrý den, ještě jednou jsem Vám chtěla poděkovat za skvělý hudební doprovod na naší svatbě. Všem mohu vřele doporučit, moc jsme si to užili!!!!! Děkujeme

Eva Opočenská

Mockrát děkujeme za skvělý hudební doprovod na naší svatbě! Všichni si perfektně zatancovali, jste výborní! Jsme rádi, že tu nejlepší hudbu jsme měli na svatbě právě my! Děkujeme.

Tomáš Knot

Tímto ještě jednou chceme s manželkou poděkovat za skvělou hudební atmosféru v náš svatební den. Určitě živá hudba má své kouzlo a při výběru právě Vás dvojnásob. Jste skvělí a všichni si skvěle zatančili. Ještě jednou děkuju za skvělý a profesionální přístup.

Lenka Pavúčková

Moc děkujeme za krásný večer 4.10. velmi jsme si to všichni i s Vámi užívali…

Renata Skrabolova

Děkuji moc za nádherně strávený páteční večer v Babicích - bylo to super - zatančily jsme si na Vaše písničky

Tomáš Smékal

Moc děkujeme, že jste nám hráli a zpívali na svatbě. Byli jste úžasní a dokonale jste nám zpříjemnili náš svatební den. Komunikace a domluva s vámi byla skvělá a rychlá, byl na vás spoleh. Máme i pozitivní ohlasy od svatebčanů, někteří dokonce tvrdili, že si vás spletli s originálem. Děkujeme, Tom a Šárka.

Tereza Borkovcová

Chci poděkovat za sobotní narozeninovou akci. Hudba Olomouc byli jste skvělí! Slovy spokojených hostů: "hrají krásně, čistě a dokáží se přizpůsobit náladě." Nelze než souhlasit. Ještě jednou děkujeme!