Kapela na svatbu,
ples, oslavu

Pokud Vám nestačí jen DJ, ale zároveň nemáte prostor nebo rozpočet na vícečlennou kapelu. I duo band dokáže vytvořit výbornou atmosféru atraktivním zpěvem a správným repertoárem.

Když se živá kytara, klávesy a zpěv správně spojí s hudebním podkladem, tak je výsledný efekt srovnatelný s početnou plnohodnotnou kapelou. Zároveň je to méně náročné na prostor, organizaci i finance.

Chcete si to poslechnout?

Poslechněte si hudební ukázky

Abyste si mohli udělat dobrou představu, jak to bude znít, připravili jsme Vám ukázky z naší hudební produkce, tak jak jsme je zaznamenali na několika posledních vystoupeních přímo z mixážního pultu. Vybrali jsme ty, které nás nejlépe vystihují a průběžně nahrávky aktualizujeme, aby byly co nejvíce autentické a příliš nezastaraly.

Ověřte termín a zjistěte cenu

Už nemusíte obvolávat všechny kapely v okolí a zdlouhavě shánět kalkulace a volné termíny. Na našem webu si sami cenu spočítáte během chvilky a budete vědět, na čem jste. Stačí zadat termín a událost. Pak už jen zvolte požadovanou délku produkce a je to!

Rezervovat termín

Prosím, vyplňte jen tři nezbytné údaje a vše ostatní už nechte na nás. Obratem se s Vámi spojíme a dohodneme vše potřebné, případně odpovíme na všechny Vaše dotazy.

Na co se nás často ptáte...

Říká se, že dobrá rada je lepší jak špatná pomoc. Při organizování společenské události, jako je svatba nebo oslava, to platí dvojnásob. Abychom Vám usnadnili situaci s výběrem hudby a řešením souvisejících problémů, sepsali jsme pro Vás několik otázek a odpovědí, které nejčastěji hledáte.

Co je potřeba na místě zajistit?

Pro duo band stačí relativně malý prostor cca 4 x 4 metry a přístup k elektrické zásuvce 220 V. Pro samotné hraní není potřeba žádný stůl jako třbeba u DJ. Stačí jen mít si kam sednout o přestávkách.

Jak dlouho trvá zapojení aparatury?

Pro kapelu je to většinou cca 60 minut. Pro DJ je tato doba 30-40 minut, protože nemusí chystat hudební nástroje. U větších akcí jakou jsou plesy nebo zábavy raději přijíždíme na místo 90 minut před začátkem produkce, aby byl dostatek času na přípravu.

Hrajete písničky na přání?

Pokud máme písničku v našem repertoáru Kapely, tak ji určitě rádi zahrajeme i s věnováním. Často se však stává, že si přejete skladbu mimo náš playlist a to už pak nemůžeme sloužit. U DJ je to něco jiného, tam lze hdební přání splnit vždy.

Kolik a jak dlouhé hrajete hudební série?

To záleží na délce hudební produkce. Nejčastěji hráváme sady dlouhé cca 35-40 minut a přestávka trvá as 15 minut, pokud neprobíhá nějaký program. Během 6 hodin hudební produkce tak většinou zazní 6-7 sérií. 

Na jaké vzdálenosti můžete dojet?

Nejčastěji hrajeme v okruhu 50 km od Olomouce, ale výjimečně dojedeme i do 100 Km. Na delší vzdálenosti už by se prodražila doprava a čas strávený na cestách a to už by se příliš nevyplácelo.

Je lepší kapela nebo DJ?

Toto nejde jednoznačně rozhodnout. Obojí má svoje výhody. Pokud ale chcete využít maximální možnosti, tak lze zvolit variantu Kapela+DJ, což přináší mnohé výhody.

Co o nás napsali naši klienti

Pokud se stále rozhodujete, jestli si vybrat právě nás a došli jste až sem, možná Vám několik ohlasů od našich spokojených klientů pomůže překonat nejistotu. Není to proto, abychom se mohli chlubit, jak jsme skvělí, ale protože oni stáli před časem před stejnou volbou, před jakou teď stojíte Vy. Udělali ten krok do neznáma a byli velice spokojení, že se pro nás rozhodli. Nakonec přečtěte si sami, jak hodnotí svoji zkušenost.  

Veronyčka Krutová Hegerová

Veronyčka Krutová Hegerová

Jako nevěsta, jsem chtěla mít na svatbě spolehlivou kapelu, která dorazí včas a zahraje vše, co si hosté budou přát. Díky této kapele, která všechny mé požadavky splnila, jsme si svatební noc užili až do rána bez zbytečných přestávek a průtahů. Hosté ocenili všestranný repertoár a příjemnou atmosféru, za což děkujeme!!

Jana Gücklhornová

Jana Gücklhornová

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za úžasnou hudební atmosféru, kterou jste pro nás vytvořili. Oslava mých narozenin se tím stala nezapomenutelným zážitkem. Jste úžasní, všem doporučuji !!! Moc děkuji a přeji hodně úspěchů.

Honza Maty Matlocha

Honza Maty Matlocha

Moc byhom Vám chtěli se ženou poděkovat za super produkci na naší svatbě. Děkujeme a přejeme Vám hodně úspěchů.

Kateřina Plajnerová Brablecová

Kateřina Plajnerová Brablecová

Dobrý den, ještě jednou jsem Vám chtěla poděkovat za skvělý hudební doprovod na naší svatbě. Všem mohu vřele doporučit, moc jsme si to užili!!!!! Děkujeme

Eva Opočenská

Eva Opočenská

Mockrát děkujeme za skvělý hudební doprovod na naší svatbě! Všichni si perfektně zatancovali, jste výborní! Jsme rádi, že tu nejlepší hudbu jsme měli na svatbě právě my! Děkujeme.

Tomáš Knot

Tomáš Knot

Tímto ještě jednou chceme s manželkou poděkovat za skvělou hudební atmosféru v náš svatební den. Určitě živá hudba má své kouzlo a při výběru právě Vás dvojnásob. Jste skvělí a všichni si skvěle zatančili. Ještě jednou děkuju za skvělý a profesionální přístup.

Lenka Pavúčková

Lenka Pavúčková

Moc děkujeme za krásný večer 4.10. velmi jsme si to všichni i s Vámi užívali…

Renata Skrabolova

Renata Skrabolova

Děkuji moc za nádherně strávený páteční večer v Babicích - bylo to super - zatančily jsme si na Vaše písničky

Tomáš Smékal

Tomáš Smékal

Moc děkujeme, že jste nám hráli a zpívali na svatbě. Byli jste úžasní a dokonale jste nám zpříjemnili náš svatební den. Komunikace a domluva s vámi byla skvělá a rychlá, byl na vás spoleh. Máme i pozitivní ohlasy od svatebčanů, někteří dokonce tvrdili, že si vás spletli s originálem. Děkujeme, Tom a Šárka.